YELKENLİ TEKNELER

Önceliğimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve yüksek kalitede servis vermek olduğu için, SK Yatçılık tekneleri son derece bakımlı ve iyi durumdadır. Yelkenli tekne kiralamak, genelde, deniz üstünde konfordan ziyade heyecan ve aktiviteyi tercih eden tecrübeli denizcilerin tercihidir.

Detaylar

KATAMARANLAR

Katamaranlar, iki gövdeli olduklarından dolayı, tek gövdeli yatlara göre çok daha dengeli ve ferah olan özel tip teknelerdir. Müthiş yelken duygusu yaşartırken, bir yandan da inanılmaz konfor sunan bu yatlar; deniz üstündeki tatillerini doruklarda yaşamak isterken, geniş alan, denge ve sürat arayışı içinde olanlar için kuşkusuz en iyi seçimdir.

Detaylar

GULETLER

Gulet kiralamak istediğinizde kişi sayısı, bütçeniz ve istediğiniz diğer özelliklere göre sizlere en uygun yatı bulabiliriz. Dilerseniz Gulet’i tamamen kiralayabileceğiniz gibi dilerseniz uygunluk durumuna göre Gulet’in bir kabinini de kiralayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçip istek ve dileklerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Detaylar

MOTOR YATLAR

Mavi tur tatilinizde lüks, konfor ve hızı bir arada yaşamak istiyorsanız, motoryat kiralama seçeneği ile dilediğiniz gibi bir tatil gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye motoryat kiralama seçeneği ile Bodrum, Göcek, Marmaris ve Fethiye gibi pek çok lokasyonda yer alan koyları keşfetme imkanınız var.

Detaylar

Tüm yat kiralama işlemlerinde dilediğiniz şekilde, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz özellikler de yat kiralama işlemleri için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Fiyatlandırma işlemleri için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.