ROTALAR

Sahil, tipik Akdeniz iklimine sahiptir. Bu, güneşin yılda 300 gün burada parladığı ve yılın en sıcak aylarının 28 ila 35 ° C arasında değişen sıcaklıklarla Haziran'dan Ağustos'a kadar olduğu anlamına gelir. Haziran ayına kadar, hakim rüzgarlar değişkendir ve 2 ila 4 Beaufort'a ulaşır. Meltemi genellikle haziran ortasından eylül ayına kadar ortaya çıkar. Bununla birlikte, 25 knot işaretini nadiren aşıyor. Su sıcaklıkları 25 ile 28 ° C arasındadır. Ekim ve Kasım aylarında bile bölge güzel bir yelken tatilinin tadını çıkarmak için hala mükemmel.

Detaylar

TÜRKİYE HAKKINDA

Berrak suları, sayısız koyları ve koyları, yemyeşil manzarası ve fiyort benzeri kıyıları ile bölgenin yat tutkunlarına sunacağı çok şey var. Burada yüzmek için mola verecek bir yer bulmakta veya geceyi demir atıp kıyıya bağlayabileceğiniz güzel ve güvenli bir koyda geçirmekte hiç zorlanmayacaksınız. Birçok restoranın demir atabileceğiniz bir iskelesi de vardır.

Detaylar

YELKEN ALANLARI

Marmaris çevresindeki bölge yaz aylarında Meltemi rüzgarlarından etkilenir. Daha batıya gittiğiniz her deniz mili sizi bu güçlü kuzey rüzgarından en çok etkilenen bölgeye yaklaştırır. Kıyı boyunca estiği için, batıya doğru yelken açarken çok fazla yol tutmanız gerekecek. Meltemi, tam gücüne 13:00 ile 17:00 arasında ulaşır. Doğudaki bölge oldukça zayıf rüzgarlarla karakterizedir, bu yüzden özellikle daha az yelken tecrübesi olanlara tavsiye ediyoruz.

Detaylar

MARİNALAR

Öte yandan, bölge ayrıca çevredeki şehirlerde iyi donanımlı marinalara sahiptir ve misafirlere yiyecek alma, alışverişe çıkma veya bir restoranda yemek yeme şansı verir. Kültüre ilgi duyanlar için keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda antik yer var. Size yardımcı olmaktan ve size değerli bilgiler vermekten mutluluk duyarız. Yunanistan ile sınır ötesi trafik genellikle sorun değildir. Yunanistan'a girerken, önce bir giriş limanına gitmek gerekir. Elbette gümrük işlemlerinde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Detaylar